fbpx

Kontaktid

Nutiklaasi meeskond tegutseb innovaatiliste aknakilede maaletoomise- ja tootmisega, müües ja paigaldades äri- ja eraklientidele nutikat optilist kilet ning aknaklaase, mille läbipaistvust saab reguleerida on/off või dimmerlülitiga. Ettevõte sai alguse 2018. aasta oktoobris, kui 2 EBSi tudengit alustasid koos mentoritega selle ülesehitamist tudengiettevõtluse raames. Konkurentidest eristutakse vastupidava toiteriba, soodsa hinna, kvaliteetse paigalduse ning professionaalse klienditeeninduse poolest.



Nutiklaas meeskond 2021

Müügijuht
☺ Karolin Veeorg
📞 +372 5400 5080
📩 karolin@nutiklaas.ee


Juhatuse liige, Tegevdirektor (spetsialiseerunud erilahendustele)
☺ Arpad Joosep Kääramees
📞 +372 5671 0524
📩 arpad@nutiklaas.ee


Juhatuse liige, Müügidirektor (spetsialiseerunud Nutikile ja toiteriba tehnoloogiatele)
☺ Davor Tamm
📞 +372 503 7293
📩 davor@nutiklaas.ee


Paigaldusjuht
☺ Riho Tammela
📩 riho@nutiklaas.ee


Tehniline spetsialist
☺ Sander Veermäe
📩 sander@nutiklaas.ee


Tehniline spetsialist
☺ Marten Kääramees
📩 marten@nutiklaas.ee


Tehniline spetsialist
☺ Roomet Riho Pung
📩 roomet@nutiklaas.ee

ESITA HINNAPÄRING



    Nutikile värvitoon: PiimjasTumehall
    Objekti seisukord: Maja on täiesti valmis.Ehitusjärgus, aga klaasid on paigaldatud.Ehitusjärgus, aga klaase pole veel paigaldatud/tellitud.Maja alles projekteerimisel.Muu
    Aknaraami tüüp: PuitalumiiniumTäispuit akenPVC ehk plastikakenAlumiiniumakenKlaasist vaheseinMuu/ei tea