fbpx

Nutikile pakub uudistavate pilkude eest privaatsust nii kodus kui kontoris

Kas oled aeg-ajalt tundnud, et avarad aknad, mis pakuvad küll palju valgust, toovad ruumi ka mitmeid kõrvalisi pilke? Tahaks privaatsust, kuid massiivseid kardinaid ja muid aknakatteid mitte. Mis oleks, kui lahendus peituks vaid ühe nupulevajutuse kaugusel?

Seda on võimalik saavutada nutikile abil. Toode on maailmas tuntud juba üle 25 aasta. Kõige esimesena sai säärased nutikilega kaetud klaasid IBMi kontorihoone USA-s, mis tänaseni töötavad. On tõestatud, et nutikile eluiga on rohkem kui 100 000 tundi. Järjest enam kinnitavad säärased lahendused kanda ka Eestis. Näiteks on sellised kiled paigaldatud Nordea pangas vaheseintele. Kuhu need veel sobivad ja miks nende kasuks otsus langetada? Toome välja 5 põhjust, mis otsustamisprotsessi lihtsamaks muudavad.

Ruumisäästlik, nutikas ja igati praktiline lahendus

Nutikile on mõeldud inimestele, kes soovivad ühe nupulevajutusega kontrollida oma klaasi läbipaistvust, kuid samas säilitada naturaalset valgust ruumis. See annab ka võimaluse tõsta oma kinnisvara väärtust, kuna nutikile tekitab futuristlikku interjööri. Ent tegemist on siiski läbini praktilise tootega ning passib eelkõige neile, kes hädas nii uudistavate pilkude kui liigse päikesevalgusega. Näiteks on kinnisvaramaastikul päikesepoolsed korterid ja ka kontoripinnad hinnas, kuid soojal päikesepaistelisel päeval võib see tähendada ruumi sisetemperatuuri liigset tõusu ning kellele meeldiks kui päike otse telerisse või monitori paistab. Nutikile suudab läbipaistmatuna blokeerida lausa 81% päikesekuumusest ning 99% UV-kiirgusest. Kuna nutikile saab tellida ka lamineeritult kahe klaasi vahele, muutes selle nutiklaasiks, takistab see ühtlasi ka väljast tulevat müra 32db võrra.

FOTO: Nutiklaas OÜ

Imelihtne kasutamine

Nutikile paigaldatakse klaaspinnale ning voolu abil saab selle ühe klikiga läbipaistmatuks muuta. Kile ühendatakse juhtmete abil ruuteriga ning puldi, seinalüliti, nutitelefoni või muu voolu kontrolliva vahendiga saab seda kontrollida. 

Sobib pea kõikjale

Võib öelda, et selle toote puhul pole lahendamatuid situatsioone, on vaid väljakutsed ning iga takistus on selles valdkonnas tegutsevatele inimestele võimalus. Nii on aastatega toodet arendatud ning tänaseks jõutud selleni, et nutikilet on võimalik paigaldada pea kõikidele klaaspindadele ning takistuseks pole ka kumerad, kolmnurksed või ringikujulised aknad, uksed ega viltused ning liikuvad klaaspinnad. 

FOTO: Nutiklaas OÜ

Paraku ei saa seda nutikat kilet jätkuvalt paigaldada keskkonda, kus temperatuur ei ole aastaringselt vahemikus -20 kuni +60 kraadi. Samuti ei paigalda Nutiklaas OÜ meeskond kilet auto akendele, niisketesse keskkondadesse nagu duširuum ning üldjuhul ka mitte välitingimustesse. Seda viimast tehakse vaid lühiajaliselt, peamiselt turunduse eesmärgil.

Ent nutikile on võimalik tellida lamineeritult kahe klaasi vahele, mis teeb sellest nutiklaasi ning selliselt on toote paigaldamisvõimalused laiemad. Nii saab nutikat lahendust kasutada ka vannitoas.

Tellimus täidetakse kiirelt

Töö saab tehtud 1-3 nädala jooksul ning paigaldustööd võtavad 1-2 päeva sõltuvalt objektist.

Nutiklaas või -kile paigaldatakse professionaalselt

Nutiklaas OÜ paigaldajatel on aastatepikkune kogemus ning oma teadmisi täiendatakse pidevalt.

FOTO: Nutiklaas OÜ

Tasub tähele panna, et paigaldusgarantii jaoks on soovitatav nii nutikile või -klaas ja paigaldus tellida ühest kohast, kuna kile paigaldus nõuab spetsiifilisi teadmisi ja oskusi. Töö on võrreldav nutitelefonile kaitseklaasi paigaldamisega. Nutikile paigaldatakse tolmu- ja niiskusvabalt ehk paigaldus on 3-5 korda keerulisem, kui ükskõik millise muu kile paigaldus. Paigaldus nõuab ka elektritöid ning neid ise teostades eksisteerib suur oht nutikile lühisesse ajada.

Huvi korral täida Nutiklaas.ee keskkonnas hinnapäring ning kuninglik privaatsus võib saabuda juba mõne nädalaga!